Olej arganowy Nanoil. Dlaczego nawet Azjatki wolą go od kameliowego?

Olejek kameliowy jest sztandarowym kosmetykiem naturalnym, znanym w Azji od wieków i chętnie stosowanym od pokoleń. Można porównać go do europejskiego, znanego wszystkim oleju rycynowego. Olej kameliowy to „azjatycka rycyna”, a często jest też określany jako „oliwa z oliwek” Dalekiego Wschodu. Jest popularny i ceniony za skuteczność i działanie. Od niedawna ma on jednak silnego konkurenta, który działaniem, właściwościami i zastosowaniem w kosmetyce deklasuje nawet kultową kamelię. To olejek arganowy od Nanoil – najlepsza jakość arganu, która doskonałym działaniem zawstydza wszystkie inne olejki. Dlaczego? Jak działa olejek arganowy, co w nim niezwykłego? Sprawdź, dlaczego nawet Azjatki zwariowały na jego punkcie.

Olejek kameliowy był, jest i będzie tradycyjnym olejkiem cenionym w Japonii i Korei, jednak ostatnio pierwszeństwo w pielęgnacji zajmuje on – olejek arganowy Nanoil, o doskonałej jakości i rewelacyjnym działaniu. Poznaj go lepiej i wypróbuj, jak działa w pielęgnacji.

Olejek Arganowy Nanoil – dlaczego jest taki dobry?

O skuteczności i doskonałym działaniu olejku decyduje jego jakość. Im niższa, tym gorsza, lub znikoma jest pielęgnacja. Olejek najwyższej klasy da najlepsze efekty w najkrótszym czasie. Dlatego wybierając kosmetyczny, naturalny olej na pierwszym planie powinno liczyć się dla Ciebie jego pozyskanie, certyfikat i czystość. Olejek Arganowy wydawany przez Nanoil to w 100% organiczny, czysty olej bez zbędnych domieszek i syntetyków. Jest certyfikowany znakiem jakości Ecocert, nierafinowany, tłoczony na zimno i pozyskiwany z wyselekcjonowanych nasion arganii żelaznej – wszystko dla komfortu Twoich włosów i skóry.

Dlaczego olejek arganowy jest skuteczniejszy niż kameliowy?

Sekret działania dobrej jakości arganu kryje się w doborze kwasów tłuszczowych. Ich bilans w olejku arganowym jest bardzo korzystny. To równowaga między kwasem linolowym z grupy omega-6 oraz oleinowym z grupy omega-9, która sprawia, że olejek arganowy to najlepszy olej kosmetyczny, idealny do każdego rodzaju włosów, na ciało i na twarz. Ceniony jest on również za wyjątkowo wysokie stężenie witaminy E, karoteny, skwalen i butyrospermol (ochrona przed słońcem) oraz wiele innych substancji czynnych – zadziwiające, ale jest ich około 100, każda z nich ma korzystny wpływ na stan skóry, włosów, paznokci.

olejek arganowy nanoil

Pamiętaj! 

Olejek arganowy Nanoil to:

  • najlepszy bilans kwasów tłuszczowych
  • najczystszy, ekologiczny, nierafinowany olejek
  • tłoczony na zimno, o najwyższej jakości
  • ponad 100 substancji aktywnych o doskonałym działaniu
  • znak jakości Ecocert

Olejek Arganowy Nanoil – efekty

Olejek Nanoil to nie tylko wspaniałe, zdrowe włosy, które pięknie wyglądają, zdrowo rosną i przestają wypadać. To również zdrowa, piękna i zadbana skóra, bez zmarszczek, o doskonałym kolorycie i bez niedoskonałości. Olej arganowy zwalcza wszystkie problemy skórne – jest doskonałym wsparciem nawet w problemach łupieżu czy łuszczycy. Pomaga zwalczyć rozstępy i cellulit, doskonale nawilża i chroni skórę przed podrażnieniami, a także regeneruje paznokcie zniszczone po hybrydzie.

Olejek Arganowy Nanoil – jak stosować?

Można go stosować samodzielnie, czyli nakładać na włosy i skórę czysty olejek arganowy, lub dodawać do kosmetyków domowych typu DIY. Olej arganowy jest też świetnym nośnikiem dla naturalnych olejków eterycznych. Ma tyle zastosowań, że przez miesiąc lub dłużej codziennie znalazłabyś dla niego inne zastosowanie, przepis, przeznaczenie. Olejek arganowy jest idealny do olejowania włosów, nakładania na ich suche końcówki, dyscyplinowania włosów, dodatku do odżywek, a także masek, balsamów, kremów, jako olej do demakijażu, masażu, pielęgnacji skóry z rozstępami, niedoskonałościami, cellulitem.

Olejek Arganowy Nanoil – opinie

To właśnie olejek arganowy od Nanoil zdobywa najlepsze opinie w sieci, jest polecany w salonach kosmetycznych i fryzjerskich, polecają go sobie przyjaciółki, chętnie i często komentuje się jego działanie i właściwości. Olejek arganowy Nanoil to kosmetyk o najlepszej jakości na rynku i doskonałym działaniu. Swoim i efektami oraz unikalnym składem deklasuje nawet olejek kameliowy, dlatego ten najlepszy, od Nanoil warto mieć w łazience i stosować w codziennej pielęgnacji.

Dowiedz się więcej, poznaj najlepszy olej arganowy; wejdź na nanoil.pl/olej-arganowy